Maschinen und Technologien für Menschen

Projektmenedzser

Vollzeit
Kecskemét, Ungarn
Professionals

A GROB-Csoport 6 gyártóüzemében és 14 telephelyén világszerte több mint 8500 főt foglalkoztat.

A GROB Hungaria Kft. a GROB vállalat magyarországi értékesítési és szerviz szakkirendeltsége.

A GROB évtizedek óta meghatározó partnere az autóiparnak. Célunk, hogy a szaktudásunk és a technológiánk mindig egy lépéssel a piaci igények előtt járjon. Munkatársainknak kiemelkedő szerepe van abban, hogy a GROB a nemzetközi versenyben nemcsak helytáll, hanem a technológiai- és piacvezető szerepét tovább építi.

Csapatunk erősítésére kecskeméti kirendeltségünkre keressük új kollégánkat PROJEKTMANAGER pozícióban.

Ezek a feladatok várnak Önre:
  • Irányítja a projekteket a megrendeléstől a végátadásig
  • Ön az elsődleges kapcsolattartója magyarországi és a környező országokbeli ügyfeleinknek
  • Felelős a projektek részlegek közötti összehangolásáért, figyelembevéve a határidőket, költségeket, tájékoztatást és a szerződésben foglaltakat
  • Megoldási stratégiákat dolgoz ki a projektcsapatunk számára
  • Döntéseket hoz technikai és kereskedelmi kérdésekben
  • Nyomon követi a változásokat (a kiegészítő ajánlatokat és követeléskezelést), felismeri és kiértékeli a projekt kockázatait, valamint megoldási tervet készít
Az Ön képességei:
  • Gépipari, elektrotechnikai, mechatronikai vagy műszaki menedzser szakirányú befejezett felsőfokú tanulmányok
  • Tapasztalattal rendelkezik a projektmenedzsment és projektlebonyolítás terén
  • Többéves szakmai tapasztalata van a projekttervezés és konstrukció terén (szakterületeink mind a forgácsolási, mind az szereléstechnológia)
  • Tapasztalatot szerzett hazai és külföldi ügyfelekkel való együttműködésben
  • Munkájában önálló és lelkiismeretes, személyiségét a megoldásorientáltság jellemzi
  • Erősségei közé tartozik az asszertivitás, a nagyfokú terhelhetőség és a csapatban való munkavégzés
  • Magyar és német nyelven kiválóan kommunikál írásban és szóban, angol nyelvtudása fejleszthető
  • Utazási hajlandóság alkalmanként hazai és külföldi ügyféllátogatás céljából
Amit kínálunk Önnek:
  • Személyre szabott betanulási program az anyacégünknél Mindelheimben (Németország), ill. hazai csapatunkban, emellett nyelvi képzés biztosítása
  • Biztosítunk minden szükséges munkaeszközt (laptop, iPhone, stb.)
  • Céges autó, amely privát célra is használható
  • Vonzó és teljesítményorientált bérezés számos további juttatással
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, innovatív, nemzetközi munkáltatónál

Jelentkezés: personal@hu.grobgroup.com

Ausgezeichneter Arbeitgeber

Fragen zur Bewerbung?

GROB Personalmanagement
Tel: +49 (8261) 996-7544
Mail: personal@grob.de

GROB Ausbildung
Tel: +49 (8261) 996-2260
Mail: ausbildung@grob.de