Maschinen und Technologien für Menschen

Szerviztechnikus CNC-megmunkálógépek

Vollzeit
Győr, Ungarn
Professionals

A GROB-Csoport 6 gyártóüzemében és 14 telephelyén világszerte több mint 8500 főt foglalkoztat.

A GROB Hungaria Kft. a GROB vállalat magyarországi értékesítési és szerviz szakkirendeltsége.

A GROB évtizedek óta meghatározó partnere az autóiparnak. Célunk, hogy a szaktudásunk és a technológiánk mindig egy lépéssel a piaci igények előtt járjon. Munkatársainknak kiemelkedő szerepe van abban, hogy a GROB a nemzetközi versenyben nemcsak helytáll, hanem a technológiai- és piacvezető szerepét tovább építi.

Csapatunk erősítésére győri székhelyünkre keressük új kollégánkat Szerviztechnikus CNC-megmunkálógépek pozícióban.

Ezek a feladatok várnak Önre:
  • A gépeink felállítása és beüzemelése, valamint automatizálás, a szükséges javítások feltárása, a komponensek és részegységek önálló cseréje az ügyfeleinknél
  • A gépeinken javítások, átépítések, állapot- és zavarfelmérések elvégzése
  • Biztosítja és dokumentálja a beszerelt részegységek működését és teljességét
  • A sokrétű feladatok közé tartoznak a geometriai beállítások és dokumentáció, valamint a komplex CNC-gépek és automatizáló berendezések üzembehelyezése
  • Ügyfeleink Magyarországon és a környező országokban találhatóak
Az Ön képességei:
  • Ipari vagy egyéb szakirányú technikumi végzettség
  • Szerviztechnikusként szerzett tapasztalatot a forgácsolás szakterületén
  • Tapasztalattal rendelkezik a 4- vagy 5-tengelyes megmunkálógépek vezérlésében (preferáltan Siemens vezérlésben)
  • Számítógépes programok (Outlook, Excel, stb.), alkatrészlisták, rajzok és fluidtervek ismerete
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű használata
  • Kihívásként tekint a felmerülő problémákra és célorientáltan keresi a megoldást
  • Hajlandóság a bel- és külföldi szerviztevékenységből adódó utazásra
  • Szívesen dolgozik együtt ügyfelekkel
  • Szeret csapatban dolgozni és örömét leli a változatos munkanapokban
Amit kínálunk Önnek:
  • Személyre szabott betanulási program az anyacégünknél Mindelheimben (Németország), ill. a győri székhelyünkön
  • Munkájához a legmodernebb üzemeltetéshez szükséges eszközöket, szerszámokat, laptopot, iPhone-t biztosítunk
  • Céges autó, amely privát célra is használható
  • Vonzó és teljesítményorientált bérezés számos további juttatással
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, innovatív, nemzetközi munkáltatónál

Jelentkezés: personal@hu.grobgroup.com

Ausgezeichneter Arbeitgeber

Fragen zur Bewerbung?

GROB Personalmanagement
Tel: +49 (8261) 996-7544
Mail: personal@grob.de

GROB Ausbildung
Tel: +49 (8261) 996-2260
Mail: ausbildung@grob.de